KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12221126
nr 1222 1126
Komposition. Signerad M Marat 1969. Olja på pannå, 80x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:16:05
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)